To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)
NIE TYLKO ROWEROWĄ ;)

Pielgrzymki inne - 1-3.06.2018. Pielgrzymka do Kodnia (tudzież Pratulina)

bacha - 2018-06-04, 17:18

Wspaniale się z Wami pielgrzymowało, dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas. Piotrze, dzięki za świetną organizację ( jak dla mnie to nawet piachu było w sam raz :-D )
Jaro - 2018-06-04, 17:57

Januszek ,nawet nie masz pojęcia jak ja Ci zazdroszczę :roll:
cajka - 2018-06-04, 21:49

wszystkiego w sam raz było :) niczego nie żałuję ;) piach, słońce, deszcz, wredne bąki... a nade wszystko wyśmienite Towarzystwo - i o to najbardziej w tym wszystkim chodzi! pozdrawiam i liczę na następną taką (nie)pielgrzymową włóczęgę...
Jerzyk - 2018-06-04, 21:52

Jurek S napisał/a:
Wszyscy tak ochoczo akceptują, ale nie zauważyłem w regulaminie wzmianki o alkoholu. :!: :?:

A to trzeba aż palec w oko wsadzić aby zachować się normalnie ??? :lol:

piotrf - 2018-06-04, 22:00

Szersze podsumowanie jeszcze nie dzisiaj - trawię te trzy dni.

Dziękuję uczestnikom za cierpliwy udział. Przepraszam za wszelkie niedociągnięcia, zarówno te, które wyłapałem jak i te, które jeszcze mi umknęły.

Powtarzam obietnicę, że jeżeli tylko będzie jakaś wycieczka w tamte strony a ja będę miał wpływ na trasę... Pokutna Droga się w planie...

... oczywiście znajdzie :-D ...

... chyba, że ją wyasfaltują...

P.S.

Jurek S napisał/a:
Wszyscy tak ochoczo akceptują, ale nie zauważyłem w regulaminie wzmianki o alkoholu. :!: :?:

WojtekO napisał/a:
Z przykrością, ale nie do końca akceptuję regulamin. Jak słusznie zostało zauważone brakuje wpisu o alkoholu, mocniejszych używkach tudzież o domach uciech. :-P

Jurek S napisał/a:
Żadne próby umniejszenia problemu, mniej lub bardziej wyrafinowane mnie nie przekonają. Jeżeli ktoś podczas pielgrzymki nie potrafi odmówić sobie alkoholu to coś jest nie tak. I coś jest nie tak jeżeli członkom Maksimum trzeba to tłumaczyć. (była już na ten temat rozmowa) Nigdy nie byłem i nie chcę być strażnikiem czyjegoś sumienia i powtarzam to zawsze podczas pielgrzymki na Jasną Górę. Wiem, że niektórzy piją (i nie ma to znaczenia czy jedno czy więcej piw) ale jak zaznaczyłem wyżej to ich sumienie.

piotro napisał/a:
Tak czytam ten regulamin i chyba wolę jednak zasady panujące u Jurka czyli każdy wjeżdża pod górę według własnego tempa - mam na myśli również zjazdy - trzymanie się za kimś podczas wjeżdżania czy zjeżdżania jest po prostu ryzykowney (...)

Wątków wiele. Odpowiedź będzie zapewne w odrębnym temacie (tekst się tworzy), bo wydaje mi się, że dochodzimy do momentu, kiedy wyjaśnienie pewnych kwestii będzie konieczne.
Drobny(?) komentarz w stopce pod moim profilem.

Jerzyk - 2018-06-04, 22:02

Janusz M.
Szkoda mi trochę tych kilometrów co przejechałeś - sam :-( . Miałem ochotę też wracać na kołach .... następnym razem . :-P

Jerzyk - 2018-06-04, 22:09

piotrf .... " "A tutaj skręć prosto"
Pan Bóg mówi "możesz", szatan wrzeszczy "MUSISZ!!".

..... dobry komentarz !!!!! ;-)

Naina - 2018-06-05, 09:54

Januszku mój przyjacielu! Żyjesz???
Janusz M - 2018-06-05, 12:59

Witaj Ninko ! Milutko, że o mnie pomyślałaś i że się o mnie troszczysz. Nawet deszczowa i zimna sobota nie była wcale taka dokuczliwa dzięki Twojej skutecznej i sprawdzonej metodzie przetrwania. Możemy na sobie polegać. Cieplutkie pozdrowienia. Do zobaczenia. Pa.
Jaro - 2018-06-05, 15:46

Ależ cieplutko się na sercu zrobiło wracając z pracy. Jadę,paczę a tu Basia nasza pozdrowionko ręką wyczynia.😄😄😄.Pozdrawiam.
Jurek S - 2018-06-05, 19:00

piotrf napisał/a:
Wątków wiele. Odpowiedź będzie zapewne w odrębnym temacie (tekst się tworzy), bo wydaje mi się, że dochodzimy do momentu, kiedy wyjaśnienie pewnych kwestii będzie konieczne.
Drobny(?) komentarz w stopce pod moim profilem.

Cieszę się bardzo. Piotrze, proszę założyć temat w dziale "Sprawy naszego klubu"

bacha - 2018-06-05, 20:08

O proszę :mrgreen: raz jeszcze pozdrawiam Jarcia :lol: i pozostałych członków ekipy :-D
SławekW - 2018-06-05, 22:07

Dzięki za trzy dni pielgrzymowania do Kodnia. A oto zdjęcia.

https://photos.app.goo.gl/kSo1Aj7fAQXpI31r1

piotrf - 2018-06-06, 08:28

SławekW napisał/a:
A oto zdjęcia.

Hmmm... Widzę, że nie wszystkie widzę. Te spod biblioteki zaginęły? Pytam bo już emalię z prośbą o takowe (tak ja obiecaliśmy) wczoraj odebrałem.

Naina - 2018-06-06, 09:42

Sławku jak to mawia Mani: "dobrze, że jesteś!". Super foty!

Kod:
Te spod biblioteki zaginęły?
- na te następne czekamy, bo one komórką były robione ;-)