FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)  Strona Główna FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)
NIE TYLKO ROWEROWĄ ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ojciec Wiesław
Autor Wiadomość
Jurek S
Administrator

Wysłany: 2016-11-17, 21:43   Ojciec Wiesław

Mam dobrą wiadomość. Ci, którzy byli na pielgrzymce na Jasną Górę wiedzą o kim mówię. Ci, którzy nie może będą mieli okazje go poznać. Był naszym przewodnikiem, kierownikiem, towarzyszem duchowym podczas pielgrzymowania. Wspaniały kapłan. Ojciec Wiesław Ciemięga. Wprowadził nowego ducha do tego naszego pielgrzymowania. Do tej pory był w USA i na naszej pielgrzymce był podczas swojego urlopu w Polsce. Od września jest juz u nas na stałe. I może bedzie szansa aby był takim naszym kierownikiem duchowym naszego (już niedługo) stowarzyszenia. Bardzo mile wspomina nasze wspólne pielgrzymowanie i chciałby się włączyć w nasze dzieło. Jest jedno ale. Nie wiadomo gdzie go da biskup. W przyszłym tygodniu pójdę do ks. Marka i porozmawiam w jego sprawie. Trzeba by sie wybrać do biskupa. Rozmawiałem dzisiaj z ojcem Wiesławem i bardzo dobrze widzi taką naszą pomoc.
Ostatnio zmieniony przez Jurek S 2016-11-20, 11:50, w całości zmieniany 1 raz  

Anna

Wysłany: 2016-11-17, 23:15   

To super!! Pozdrawiamy Ojca Wiesława i mamy nadzieję, że po negocjacjach z biskupem osiądzie gdzieś w Lublinie lub bliskim sąsiedztwie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jurku a czy w naszej parafii nie będzie niedługo jakiegoś wakatu??? :-P

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2016-11-18, 07:20   

Anna napisał/a:
Jurku a czy w naszej parafii nie będzie niedługo jakiegoś wakatu??? :-P
Byłby cennym nabytkiem w naszej parafii :-) Ale jednak najlepiej byłoby gdyby mógł być u Maksymiliana. Chociaż wiem, że nie są to proste sprawy. Także ze strony parafii, która musi to miejsce mieć dla nowego kapłana. Od strony kuchni nie zawsze to dobrze wygląda i dobrze, że o tym nie wiemy :-P

Aika 

Wysłany: 2016-11-18, 08:35   

Ale że my mamy się wybrać do biskupa?! :mrgreen:

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2016-11-18, 09:10   

Aika napisał/a:
Ale że my mamy się wybrać do biskupa?! :mrgreen:

Ano tak. Bo to nam zależy na obecności ojca Wiesława. :-D Oczywiście dobrze by było zrobic to w porozumieniu z ks. Markiem. I chyba trzeba będzie. :->

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2016-11-19, 21:14   

Z tego wszystkiego zapomniałem przekazać pozdrowienia od ojca Wiesława. Przypomniała mi dzisiaj o tym Renatka co niniejszym czynię. :-D

Odpowiedz do tematu