FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)  Strona Główna FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)
NIE TYLKO ROWEROWĄ ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
A może by tak trochę dalej -> Santiago De Compostela
Autor Wiadomość
Marysia

Wysłany: 2017-03-13, 23:28   A może by tak trochę dalej -> Santiago De Compostela

Może chciałby Ktoś wybrać się rowerem na pielgrzymkę z Lublina do Santiago De Compostela (przez Polskę, Niemcy, Francję i Hiszpanię)? Powrót samolotem z Porto. Można trochę też zmienić punkty startu i mety, np. wyruszyć z granicy polsko-niemieckiej i wtedy po przejechaniu przez Santiago można pojechać dalej do Fatimy i wracać samolotem z Lizbony.

Termin od początku lipca przez koło 35-40 dni. Szczegółów nie ma - jak będą Chętni, to trzeba będzie się spotkać i wspólnie zaplanować trasę i dużo innych rzeczy ;-)

Dołączam link do opisu pielgrzymki, którą odbył Andrzej z Torunia:
http://rowerowytorun.com....kacje-2015.html

darekw

Wysłany: 2017-05-23, 15:53   

Taki cel podróży chodzi mi po głowie od kilku lat. Kilkanaście lat temu z dwoma kolegami z klubu AZS UMCS odbyłem najdłuższą jak do tej pory pielgrzymkę rowerową Lublin - Lourdes - Lublin. Dwa miesiące w trasie, 6 tys. przebytych km rowerem. Trasa do Lourdes wiodła najpiękniejszymi alpejskimi przełęczami pow. 2 tys. m n.p.m. w Szwajcarii i Francji. Przez kilka ostatnich lat byłem na kilku slajdowiskach na których uczestnicy opowiadali o szlaku św. Jakuba na terenie Hiszpanii od granicy z Francją do Santiago. Spotkania takie są inspirujące do własnej podróży. Oglądałem też tematyczny film o szlaku muszelkowym - The Way (Droga życia).

Naina 
Naina

Wysłany: 2017-05-23, 20:54   

Wow!!! Ja to tylko pozazdrościć mogę! Bo ani urlopu, ani kasy :cry: Cudna sprawa! Trzymam kciuki oby wsio wypaliło, a jak wypali to koniecznie fotorelację proszę wstawić! ;-)

Marysia

Wysłany: 2017-05-28, 10:14   

Witam:) w tym momencie nic jeszcze nie wyszło. W kwietniu już miałyśmy kupować bilety i jechać z Francji, przez Santiago i Fatimę do Lizbony, ale znajoma niestety zrezygnowała. Jeśli jest Ktoś chętny, przynajmniej na fragment trasy, czyli np. granica z Francją - Santiago PISAĆ!!!!!!!!!!!

Odpowiedz do tematu