FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)  Strona Główna FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)
NIE TYLKO ROWEROWĄ ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
W Krainę Róż 16.07.2017,godz.9.00,skrzyż Warszawska/Sikorski
Autor Wiadomość
SławekW

Wysłany: 2017-07-14, 18:37   

Jadę do Krainy Róż.Pozdrawiam.

Janusz 

Wysłany: 2017-07-15, 07:18   

Dołaczam-y 15,4km Garbów :-D

Marlenka 

Wysłany: 2017-07-15, 21:35   

Ja niestety odpadam, musze być wczesniej w Lublinie :roll:
Udanej ustawki, przywieźcie mi jakieś RÓŻE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Janusz 

Wysłany: 2017-07-16, 18:37   

Podziękowania dla wszystkich za wspaniały wyjazd ,a od Grażynki za wyrozumiałość i troskę :-D

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2017-07-16, 18:57   

Było na tym wyjeździe wszystko co powinno być przy niedzieli. :-D Zgodnie z planem pojechaliśmy trasą Warszawską, która miejscami była jakby wymarła, tak że z półgodzinnym zapasem dojechaliśmy do Końskowoli. Msza św o 12 z pięknym kazaniem ojca Wiesława, misjonarza, oblata (nomen omen) z Kodnia, a po załapaliśmy się na przejazd razem z motocyklistami ulicami Końskowoli na piknik. Później malowniczą trasą do Wąwolnicy, do której dojechaliśmy dokładnie na godz. 15.00. Zaproponowaliśmy zebranym w kaplicy przed cudowną figurką Matki Boskiej Kębelskiej wspólne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia. W Nałęczowie chwila na lody i w różnych konstelacjach wróciliśmy do Lublina. Podziękowania dla wszystkich za pięknie spędzoną niedzielę. Witamy Grażynkę w Klubie (świetnie sobie poradziła z trasą) :-) Cieszę się, że pojawił się Szwagier :-P (Piotr) i mam nadzieję, że będzie z nami jeździł. Podziękowanie dla Andrzeja, który przyjechał ze Świdnika.
Do następnego.
Czekamy na zdjęcia od Sławka, ale chyba to potrwa bo pojechał prosto na imprezę :-P

WojtekO 
Administrator

Wysłany: 2017-07-16, 20:25   

Jeszce raz dziękuję pomysłodawcy i uczestnikom. Owszem trasą Warszawska wygodnie się jechało, ale było nudno :-P . Dobry kawałek dla ścigantów na szosówkach. Ciekawie zaczęło się w Końskowoli, gdzie po Mszy św. dostaliśmy zaproszenie do parady z motocyklistami. Na koniach nikt już tam nie paraduje :mrgreen: . Powrót został w demokratyczny sposób zmodyfikowany :-D . Kaplica w Wąwolnicy do której mam osobisty sentyment i odmówiona tam Koronka do Miłosierdzia Bożego była dla mnie tą wisienką na torcie dzisiejszego wyjazdu. W Nałęczowie polecam lody jarzębinowe – pyszne. Wyszło mi równo 100 km. Tych parę ZDJĘĆ dokumetuje, że pogoda i nastoje dopisały :mrgreen:

SławekW

Wysłany: 2017-07-18, 17:01   

Wspaniały wyjazd do Krainy Róż oraz Wąwolnicy gdzie odmówiliśmy Koronkę.Dzięki dla Jerzego oraz Wojtka za pokazanie nowych dróg i skrótów. Do następnego.Zdięciahttps://photos.app.goo.gl/MWdzcT3J3nkB0WwL2

SławekW

Wysłany: 2017-07-18, 17:11   

zdjęcia raz jeszcze https://photos.app.goo.gl/MWdzcT3J3nkB0WwL2

Odpowiedz do tematu