FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)  Strona Główna FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)
NIE TYLKO ROWEROWĄ ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Po pielgrzymce
Autor Wiadomość
Jurek S
Administrator

Wysłany: 2017-07-05, 23:46   Po pielgrzymce

Kiedy wracaliśmy autokarem myślałem co napiszę jako swoje refleksje po pielgrzymce i wyszła mi z tego straszna epopeja, :-D tylko kto by to czytał. Epopei więc nie będzie :-P Wszystko co było, co się zdarzyło, co się działo było po coś. Czy to były trudne czy radosne , czy całkiem zwyczajne sprawy. Każda pielgrzymka czegoś mnie uczy, prowadzi do głębszego przeżywania wiary. Czasem jest to msza św, konferencja, wspólna modlitwa, wspólnota drogi, a czasem zwykły gest, pojedyncza słowo, jakieś nawet niezamierzone świadectwo współuczestnika pielgrzymki. Po tej pielgrzymce pozostanie doświadczenie miłości Boga, który ogarnia każdego człowieka i każdą sytuację... bez wyjątku.

Andrzej

Wysłany: 2017-07-06, 07:15   

Jurek S napisał/a:
Po pielgrzymce będzie zebranie Zarządu i porozmawiamy o tym

..tak przypominam.

Anna

Wysłany: 2017-07-07, 00:21   

Jurku!! Dziękujemy Ci bardzo za zorganizowanie i możliwość udziału w pielgrzymce. Niezapomniane wrażenia,wspaniali ludzie, poczucie wspólnoty, bliskości Boga i drugiego człowieka. Oby ten pielgrzymi trud zaowocował, przyniósł "stukrotny plon" i tchnął w nas nowego ducha - wiary, nadziei i miłości w codziennym życiu każdego z nas. :-) , :-) , :-)

I parę zdjęć od Sławka: https://goo.gl/photos/w3LKyX5PTAEMpYwk8, https://goo.gl/photos/jBdrEh9rPu3D5DJx9.

Aika 

Wysłany: 2017-07-07, 06:58   

Dziękuję za wspólne pielgrzymowanie wszystkim razem i każdemu z osobna :-D a w tym roku nie było łatwo, deszcz, wiatr w oczy i kontuzja, cóż chcieć więcej :mrgreen: ale to przecież była PIELGRZYMKA!! więc trud i wyrzeczenia wskazane, tym bardziej, że intencję swoją wiozłam do Matki Bożej. Bardzo, ale to bardzo dziękuję moim przyjaciołom za modlitwę, tylko dlatego udało mi się dojechać bez problemu, Pan Bóg łaskawy wielce :-) Piękny czas, piękni ludzie, już czekam na kolejną i do następnego :-D :lol: :-D

Ps wielkie dzięki Sławku za fotki, na chwilę udało się tam wrócić :-)

dzidziag

Wysłany: 2017-07-07, 10:41   

Dziękuję wszystkim uczestnikom Pielgrzymki na Jasną Górę za wspaniałe przeżycie i wspaniałą atmosferę ,która nam towarzyszyła podczas kręcenia na rowerach. Podziękowania dla ekipy wracającej na kołach za wyrozumiałość dla mnie.Szczególne podziękowania dla Janusza za odpowiedzialność,rozwagę i rozsądek
na trasie powrotu .Było ciężko ale warto !!!! Pozdrawiam

Janusz M

Wysłany: 2017-07-07, 18:46   

Nie da się zapomnieć tych czterech dni pielgrzymowania. Wspólnej modlitwy, nabożeństw, relacjach towarzyskich, koleżeńskich, wspólnocie i sympatii pielgrzymów. Nawet niedogodności pogodowe dzisiaj wspominam jako "fajną frajdę" i "atrakcję". Dwudniowy powrót "na kolach" to super doświadczenie frajdy z dynamicznej, wręcz sportowej jazdy, a przede wszystkim poczucie wspólnoty całej ekipy, jednego celu, jednej drogi, gdzie sześć osób stanowiło jedną. Dziękuję Wszystkim. Cieplutkie podziękowania dla Ewuni za pyszny poczęstunek i grilla. Dzidzia wybacz i zapomnij jeśli było "ciuteczkę" za szybko. Ale super sobie poradziłaś, tym większe zwycięstwo. Wdzięczność i podziękowania dla całej ekipy !. Do zobaczenia ! Już czekam na powtórkę !

Naina 
Naina

Wysłany: 2017-07-07, 19:52   

Oj Kochani słów brak, aby wyrazić co czuję! Wspaniałe było. Jak zawsze zresztą. Jurku bardzo za to wspaniałe doświadczenie Ci dziękuję. I Wszystkim i każdemu z osobna dziękuję! I Bozi oczywiście, że czuwała i że naszych intencji wysłuchać zechciała :->

jarcio

Wysłany: 2017-07-08, 09:22   

05.07.2017 g.08.15 POWRÓT Z CZĘSTOCHOWY,MIELIŚMY DESZCZ, WIATR,ZIMNO I POD KONIEC DROGI UPAŁ,ALE DALIŚMY RADĘ. BRAWO MY!!! 06.07.2017 g.15.15 DOTARLIŚMY DO BEŁŻYC GDZIE CZEKAŁA NA NAS EWA Z POCZĘSTUNKIEM .SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA ks.kan.ZENONA KICIORA Z PARAFII W STĄPORKOWIE ZA GOŚCINĘ I NOCLEG. JURKOWI I WSZYSTKIM PIELGRZYMOM PIĘKNE DZIĘKI ZA CUDOWNE PRZEŻYCIE CAŁEJ DROGI. IDŹCIE I GŁOŚCIE...

Janusz M

Wysłany: 2017-07-08, 13:59   

W uzupełnieniu wypowiedzi Jarka dodam, że gdyby nie życzliwość i pomoc proboszcza w Stąporkowie pewnie zmuszeni byśmy byli do jazdy całą noc, bo wizja innego noclegu była mocno niepewna. Gościna była bezinteresowna, a nasz gest ofiary na kościół nie został przyjęty. Pomoc proboszcza to, moim zdaniem, również świadectwo IDZCIE I GŁOSCIE !.

MariuszB 
Mariusz

Wysłany: 2017-07-09, 00:10   

Kochani IX Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę za Nami, Dzięki wszystkim za wspólne pielgrzymowanie, a nie było łatwo w tym roku. W imieniu II grupy którą miałem zaszczyt i przyjemność prowadzić dziękuję Jurkowi który jak co roku już IX raz wkłada dużo pracy w organizację Pielgrzymki i stara się abyśmy szczęśliwie dotarli na Jasną Górę. Chciałby też podziękować pielgrzymom z II grupy zwłaszcza tym którzy jechali pierwszy raz Marlenko, Asiu, Karolinko, Leszku dzięki. Dziękuję osobom które pomagały mi na trasie pielgrzymki, nie będę wymieniał imion chyba wszyscy wiemy. Niech słowa wypowiedziane przez Ks. Pawła podczas wieczornych konferencji pozostaną w naszych sercach.

wrona tomek

Wysłany: 2017-07-09, 21:10   

Dzięki wielkie za kolejną pielgrzymkę w której mogłem uczestniczyć. Podziękowania dla 5 grupy którą mogłem poprowadzić. Do zobaczenia na innych wyjazdach :-)

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2017-07-23, 16:57   

Ania ze Sławkiem W wyszli z bardzo dobrą inicjatywą wysłania podziękowań do Kurii za posługę pielgrzymkową ks Pawła. Ania przygotowała pismo, które wysłałem za pośrednictwem naszej klubowej poczty dołączając link do naszego forum i do zdjęć z pielgrzymki

Arcybiskup Metropolita Lubelski
Stanisław Budzik

Szczęść Boże! Klub rowerowy Maksimum składa gorące podziękowania za duszpasterską posługę księdza Pawła Kościuka, który jako pielgrzym i duszpasterz (razem z grupą 80 rowerzystów) uczestniczył w IX Lubelskiej Pielgrzymce Rowerowej na Jasną Górę, która miała miejsce w dniach 01-05.07.2017r. Wspólna modlitwa pod przewodnictwem księdza Pawła, przeprowadzone przez niego konferencje nadały pielgrzymce duchowego charakteru i dały poczucie wspólnoty, jedności i braterstwa. Jesteśmy bardzo wdzięczni księdzu Pawłowi, że podjął pielgrzymi trud i ubogacił swoją osobą ten wspólny czas bycia razem na pielgrzymim szlaku.

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2017-07-25, 20:35   Podziękowanie z Kurii

A oto treść podziekowania jaką otrzymaliśmy na naszego maila.

Dziękuję za maila i link do zdjęć z Waszej pielgrzymki. Wiadomość przesłałem Księdzu Arcybiskupowi, który w tych dniach jest poza archidiecezją. Cieszę się, że ks. Paweł był z Wami: zadaniem duszpasterza jest po prostu być z ludźmi. Znając jego sportowe zacięcie, wiem, że dzielnie znosił trudy pielgrzymki. A że także się modlił, zaświadcza jedno ze zdjęć, na którym trzyma różaniec w ręku (w tle chyba jest wieża kościoła w Chodlu).

Serdecznie pozdrawiam i życzę kolejnych udanych wyjazdów pod opieką patrona dnia dzisiejszego – św. Krzysztofa.

ks. dr Krzysztof Kwiatkowski

Kanclerz Kurii Metropolitalnej

w Lublinie

Odpowiedz do tematu