FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)  Strona Główna FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)
NIE TYLKO ROWEROWĄ ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
1.05.2018 7:46 PKP szyną prawie do Parczewa
Autor Wiadomość
piotrf 
Kali, prawie wykluczony

Wysłany: 2018-04-30, 09:16   1.05.2018 7:46 PKP szyną prawie do Parczewa

Szynobus rusza w stronę Parczewa o 7:59. Wysiadamy w Gródku i niespiesznie turlamy się takimi zygzakami . Tempo bardzo powolne (nie przewiduję średniej powyżej 15 km/h).
Ognisko tam gdzie jeszcze nie paliliśmy chociaż kiedyś zahaczyliśmy. Zaopatrzenie każdy zapewnia sobie sam. Nie wiem czy w Tyśmienicy albo Ochoży są sklepy.

Mam nadzieję "od drugiej strony trafić na ziemianki i groby partyzanckie ale kto to wie... może złapie mnie jakaś chęć improwizacji.

Dystans jak widać nader skromny, tempo jak pisałem jeszcze skromniejsze (jeżeli komuś będzie zbyt powolnie to... niech cierpi w milczeniu albo makaron z dętki zrobić mogę :-P ).

Jedziemy przez las, tak że jakby kogoś brała ochota na wożenie włączonego sprzętu grającego niech sobie odpuści.

Powrót szyną ze stacji Parczew Kolejowa o 17:10.

WojtekO 
Administrator

Wysłany: 2018-05-01, 21:13   

Wyjazd rodzinno-piknikowy udany. W szynobusie mieliśmy pewnego rodzaju dejavu :-P bo równo rok temu jechali tak samo do Parczewa na majówkę koledzy z Lubartowa. Przemierzaliśmy we trójkę Iwona, Piotr i ja Lasy Parczewskie w troszkę żywszym tempie niż planowano. Było małe co nie co przy ognisku z popołudniową drzemką :-P . Znaleźliśmy robala, zidentyfikowanego jako Oleica (Meloe brevicollis) dość rzadko występujący chrząszcz. W Obradowskim bajorku okazało się że pływają ryby i wygrzewają się na słoneczku zaskrońce. Tu parę ZDJĘĆ.

Odpowiedz do tematu