FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)  Strona Główna FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)
NIE TYLKO ROWEROWĄ ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
12.05.2018 7:08 Circle K vis-a-vis tandeciaka przy Zamku
Autor Wiadomość
piotrf 
Kali, prawie wykluczony

Wysłany: 2018-05-08, 07:41   12.05.2018 7:08 Circle K vis-a-vis tandeciaka przy Zamku

Jako, że 27 maja się nieubłaganie zbliża przyda mi się znacząco zwiększyć tegoroczny kilometraż. Wprawdzie ostatnio wreszcie pierwszą setę w tym roku strzeliłem ale mam chęć na więcej.

Taka seta+marża+VAT do objechania.

Ograniczona liczba i czas przystanków (pierwszy pit-stop w Wólce Zawieprzyckiej (na mapce ok. 27 km.) coby nie forsować specjalnie tempa a w miarę wcześnie dodom wrócić.

Z dojazdówkami pewnie ze 150 km. wyjdzie.

Jakby ktoś chciał a nie bardzo wiedział gdzie zbiórka: o tutaj .

KatarzynaZ 

Wysłany: 2018-05-09, 20:30   

Witam, chętnie bym się zabrała na wyprawę, tylko mam obawy czy mnie nie zgubisz ;-) Dystans jest ok, mam jedynie obawy co do tempa jazdy :-D Pozdrawiam

piotrf 
Kali, prawie wykluczony

Wysłany: 2018-05-09, 20:52   

Wyliczyłem dla średniej 18 km/h z nadzieją, że uda się wykręcić więcej. Zaplanowane przystanki to: Wólka Zawieprzycka (10 min.), Parczew (ok. 58 km. - 20 min.), Czemierniki pałac (jak trafię, 79km. - 20 min.), stacja benzynowa Klementynów/Pałecznica (100 km. - 30 min. jeżeli zgłodnieję (zgłodniejemy) albo 15-20 min.), Stary Tartak (30 min. - a co, tuż przed domem można poleniuchować). Koniec pod szwedzkim tandeciakiem przy Sp. Pracy (ostatnie kilkaset metrów minimalnie inaczej niż na mapie - nie chciało mi się rzeźbić) około 17.00.
Jeżeli będą straty czasowe skracam przerwy.
Tym razem nieco inne niż zwykle (u mnie) warunki bo jak pisałem chcę pokręcić pod kątem III LMT, w którym zamierzam uczestniczyć.
Niezmienna pozostaje zasada, że RANNYCH I ZABITYCH NIE ZOSTAWIAM, ale proszę o rozważenie swoich możliwości.

KatarzynaZ 

Wysłany: 2018-05-09, 21:08   

OK, dzięki za odpowiedź. Jak będę czuła się na siłach to dołączę. Zawsze zresztą mogę zrezygnować po trasie aby Cię nie ograniczać. Pozdrawiam

krzysiek_63 

Wysłany: 2018-05-10, 05:53   

piotrf napisał/a:
RANNYCH I ZABITYCH NIE ZOSTAWIAM,

Waham się

bacha 
bacha

Wysłany: 2018-05-11, 12:10   

Wstępnie jadę. Kasiu Ty też na pewno dasz radę :-D

piotrf 
Kali, prawie wykluczony

Wysłany: 2018-05-11, 15:15   

No tak. Teraz ja zaczynam mieć wątpliwości czy dam radę... najwyżej mnie podholujecie :-) .

KatarzynaZ 

Wysłany: 2018-05-12, 19:31   

Dzięki Piotrze za świetnie zorganizowaną i zaplanowaną wyprawę rowerową. Bawiłam się z Wami super. Musimy to powtórzyć i umówić się na kolejną napoleonkę. Pozdrawiam

bacha 
bacha

Wysłany: 2018-05-12, 19:47   

Dzięki za wspólne kręcenie.Pycha napoleonka!

piotrf 
Kali, prawie wykluczony

Wysłany: 2018-05-12, 20:20   

Wreszcie w domu - ledwie zdążyłem w drzwiach się pojawić musiałem zacząć po mieście latać. Nawet myłem się w biegu.
O wiele szybsze od zaplanowanego tempo (u mnie, szybsze, u mnie :shock: ) pozwoliło znacząco przedłużać postoje a i tak o czasie pod szwedzkim tandeciakiem stanęliśmy. Po drodze pyszna napoleonka (jak nie lubię napoleonki tak powtórzę - ta była pyszna) w ... a nie powiem gdzie :-P (niespodzianka na następnej wycieczce podobną trasą będzie) i miłe spotkania w Starym Tartaku.
Ogółem oddd (u mnie) 149,75 km z kosmiczną jak na moje wycieczki średnią ponad 21km/h (już z doliczeniem pagórka w Dysie). Dzięki dziewczyny za udział i nie zostawienie ślamazary.

P.S. Zdjęcia dodam jak znajdę (znowu) kabel dedykowany do tego aparata.

KatarzynaZ 

Wysłany: 2018-05-13, 09:06   

Ja od domu do domu na liczniku miałam 157,65 czyli tegoroczny rekord, do pobicia wcześniejszego czyli 205 trochę brakuje ale może się uda jeszcze w tym sezonie ;-) Na szczęście sezon się jeszcze nie kończy!!! Po górce w Dysie ta na Męczenników Majdanka to pikuś, czyli średnią prędkość prawie 22km/h udało mi się utrzymać. Zresztą nie dystans i prędkość jest najważniejsza tylko doborowe towarzystwo a tego nam nie brakowało. :-D Pozdrawiam WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW

piotrf 
Kali, prawie wykluczony

Wysłany: 2018-05-22, 16:30   

Z perturbacjami (jak już znalazłem kabelek, aparacik został schowany niby pod ręką, ale schowany) udało mi się chyba wrzucić obrazki z przejażdżki .

Odpowiedz do tematu