FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)  Strona Główna FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)
NIE TYLKO ROWEROWĄ ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin forum
Autor Wiadomość
Jurek S
Administrator

Wysłany: 2016-04-04, 09:36   Regulamin forum

Regulamin forum

To będzie szczególny Regulamin bo bez paragrafów i punktów. Będą co najwyżej akapity.

A to co najważniejsze to to, że odnosi się wprost do Statutu naszego Klubu i założeń jakie przyjęliśmy tworząc Klub Rowerowy „Maksimum” a więc o życiu dwiema pasjami: rowerową i nauczaniem Chrystusa. Tak więc rejestrując się tutaj pamiętaj o tym.

Najpierw rejestracja. Możesz wybrać dowolny nick, ale taki który w swojej treści przede wszystkim nie będzie nikogo obrażał oraz nie będzie próbą podszywania się pod już istniejące nicki. Skoro już się zarejestrujesz to będziesz mógł pisać nowe posty, odpowiadać na posty innych, zmieniać i usuwać swoje postów oraz głosować w ankietach.

Staraj się używać polskie znaki i dbaj o poprawność wypowiedzi jako, że chcemy dbać o nasz ojczysty język. W treści nie używaj wulgaryzmów (także w formie ocenzurowanej np. zawierających znak * zamiast części tekstu lub przestawione litery), nie bądź złośliwy, nie próbuj obrażać innych użytkowników forum. Co nie znaczy, że nie masz prawa zwrócić komuś uwagę jeżeli coś nie będzie Ci się podobało. Niedozwolone również jest umieszczanie linków do stron zawierających treści zabronione czy każde inne, które naruszają zapisy statutowe Klubu. Dotyczy to pisania nie tylko w części forum, ale także ShoutBox-a. Z zasady trzymaj się tematu, żeby nie zaciemniać go pobocznymi wątkami, ale tak w ogóle cenimy dobry humor więc bez przesady. Są takie dwa pożyteczne przyciski „cytuj” i „cytuj selektywnie”, których możesz używać chcąc odnieść się do konkretnej wypowiedzi lub jej fragmentu.

Forum jest narzędziem udostępnianym przez Klub Rowerowy „Maksimum” i nie odpowiada za treści umieszczane na forum. Musisz więc mieć tego świadomość, że za wszelkie treści zamieszczane na Forum odpowiadasz Ty sam, które je zamieściłeś. Także należy tutaj dodać, że Klub Rowerowy „Maksimum” nie odpowiada za żadne zdarzenia, które by wystąpiły podczas wyjazdów organizowanych poprzez to Forum. W każdym więc wyjeździe bierzesz udział na własną odpowiedzialność i prosi się, aby osoby organizujące wycieczki rowerowe dokładały wszelkich starań w celu jak najbardziej dokładnego określenia charakteru wyjazdu, warunków, trudności, etc.

Zakładając nowy temat zawsze zwracaj uwagę, żeby był on w odpowiednim dziale. Np, jeżeli chcesz zrobić całodniowy wypad to zamieść go w dziale: „ROWEROWO/A może by tak na cały dzień.” W tytule podaj najpierw datę, godzinę i miejsce ustawki, a następnie krótko dokąd. W treści możesz oczywiście rozwinąć swoją inwencję twórczą w celu zachęcenia do wyjazdu, ale podaj jednak przybliżony dystans, tempo (czas powrotu) , charakter trasy (teren, szosa), jakieś dodatkowe atrakcje. Z zasady nie piszemy dwóch postów pod rząd w jednym temacie. Wyjątkiem może być nagła zmiana godziny czy miejsca wyjazdu.

We wszystkich innych sprawach, które nie zostały wyszczególnione w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Statut Klubu Rowerowego „Maksimum”

W przypadku naruszania postanowień niniejszego Regulaminu Administratorzy będą reagowali poprzez usuwanie postów, dawanie ostrzeżeń, czasowe blokowanie konta, włącznie z usunięciem użytkownika, który by w sposób świadomy i powtarzający się przekraczał zapisu Regulaminu. Odwołania w powyższych sprawach można wysyłać na adres maksimu@opoczta.pl

Klub Rowerowy „Maksimum” zastrzega sobie prawo rozszerzenia Regulaminu wraz z rozwojem Forum.

Statut.doc
Pobierz Plik ściągnięto 616 raz(y) 22 KB

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2016-04-04, 09:41   

Jeszcze na tym etapie wszelkie uwagi mile widziane :-D

Andrzej

Wysłany: 2016-04-24, 20:42   

Łubu- dubu, Łubu -dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam!
To śpiewałem ja- Andrzej.

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2016-04-24, 20:44   

Andrzej napisał/a:

To sie jeszcze Andrzeju mieści w ramach Regulaminu :mrgreen:

Aika 
Administrator

Wysłany: 2016-04-25, 21:13   

Andrzej napisał/a:

Lizus :-P

Iwo 
Administrator

Wysłany: 2016-04-26, 10:21   

Aneta kto nie śpiewa ten z PO hi hi

Aika 
Administrator

Wysłany: 2016-04-26, 12:05   

Iwo napisał/a:

Ale ja śpiewać nie potrafię :mrgreen:

Janusz 

Wysłany: 2016-04-26, 13:33   

Aika napisał/a:
Iwo napisał/a:

Ale ja śpiewać nie potrafię :mrgreen:

Śpiewać każdy może,
Trochę lepiej,lub gorzej,
Ale nie oto chodzi,
jak co komu wychodzi,
Czasem człowiek musi,
Inaczej się udusi,
uuu
zaraz Prezes nas pogoni z tego forum :-)

Aika 
Administrator

Wysłany: 2016-04-26, 14:08   

To ja uciekam :-P

Iwo 
Administrator

Wysłany: 2016-04-26, 17:31   

Aika napisał/a:
To ja uciekam :-P
kto ucieka ten z PO 😀😀😀 można też tańczyć💃🏻💃🏻💃🏻

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2016-04-26, 20:24   

Janusz napisał/a:
zaraz Prezes nas pogoni z tego forum :-)

Prezes lubi takie klimaty :-P

Aika 
Administrator

Wysłany: 2016-04-27, 12:29   

Iwo napisał/a:
kto ucieka ten z PO 😀😀😀 można też tańczyć💃🏻💃🏻💃🏻

Iwo, taniec też mi nie wychodzi, generalnie słoń mi na ucho nadepnął :mrgreen:

Iwo 
Administrator

Wysłany: 2016-04-27, 16:02   

To już nie wiem co Ci doradzić ? Może jakieś wyszywanki lub malowanki?

Odpowiedz do tematu