FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)  Strona Główna FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)
NIE TYLKO ROWEROWĄ ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Luźne dywagacje nt. jeżdżenia z Klubem
Autor Wiadomość
piotro 
Piotr O.

Wysłany: 2016-09-27, 10:25   

Dawno nie zaglądałem na Forum - widzę że trochę nerwowo się porobiło między ludźmi którzy razem jeździli Miałem wrażenie ( i za to lubiłem wypady u Jurka), że można czasami do Was się dołączyć nawet na drodze w myśl przesłania że życie jest drogą po której czasami człowiek idzie obok drugiego człowieka i nikt nie pyta mnie wtedy o deklaracje członkowskie czy składanie pisemnych zobowiązań Dla mnie to jest oczywiste że jak chce iść z kimś RAZEM przez określony czas - to po prostu lubię iść z tym kimś, a składanie podpisów zobowiązań i deklaracji jest mi obce "duchowo" :-) ... z całym szacunkiem którzy lepiej się czują jak się się zdeklarują Dla mnie po prostu Słowo jest ważniejsze niż podpis Dlatego mam w związku z tym pytanie do Jurka: czy nadal jeśli w miarę wolnych paru godzin w weekend (wtedy gdy nie spędzam całego weekendu z żoną) pojawiłaby się wycieczka rowerowa do której chciałbym dołączać można to zrobić ? czy wolicie jednak jeździć tylko z członkami i zdeklarowanymi pisemnie sympatykami Bo nie chciałbym w przyszłości przykrych uwag typu "weź się zdeklaruj i złóż podpis jeśli jeździsz z nami" Mówię tu o wycieczkach jednodniowych bez noclegów bo jeśli druga połówka nie jest "rowerowa" to ja staram się nie przedkładać swoich pasji ponad miłość małżeńską i każdy nawet najfajniejszy wyjazd z noclegiem jako "słomiany wdowiec" u mnie odpada :-) Po prostu wolę nawet zmęczony po całym dniu wracać na noc do domu i do ukochanej żony ... :-D

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2016-09-27, 10:50   

piotro napisał/a:
Dawno nie zaglądałem na Forum - widzę że trochę nerwowo się porobiło między ludźmi którzy razem jeździli

Piotrze, przede wszystkim nie twórz tego czego nie ma :->
No i piszesz dalej, że
piotro napisał/a:
Dla mnie po prostu Słowo jest ważniejsze niż podpis

Bardzo pięknie. Tylko jeżeli chcemy coś budować razem to nie na zasadzie, że jak mi przyjdzie ochota to sie pojawię, coś zrobię, a jak nie będę miał ochoty to mnie nie będzie.
To w kwestii składek, deklaracji i podpisów. :-D
A w kwestii jeżdżenia. Tak było, tak jest i tak będzie, że kazdy kto będzie miał ochotę będzie się mógł dołączyć i jechać nawet bez zgłaszania się na forum o ile nie nie jest to wycieczka czy inny wyjazd, na którym to zostanie wyraźnie zaznaczone.

piotro 
Piotr O.

Wysłany: 2016-09-27, 11:08   

Jurek S napisał/a:
w kwestii jeżdżenia. Tak było, tak jest i tak będzie, że kazdy kto będzie miał ochotę będzie się mógł dołączyć

Dzięki za informację Głównie o to pytałem, żeby w przyszłości nie mieć przykrych niespodzianek.

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2016-09-27, 11:18   

piotro napisał/a:
żeby w przyszłości nie mieć przykrych niespodzianek.

Piotrze, tym wpisem sugerujesz jakoby takie sytuacje (jeżdżenie warunkowane deklaracją, podpisem) miały miejsce. Jest to nieuprawnione jako, że nigdy taka sytuacja się nie zdarzyła. 8-)

piotro 
Piotr O.

Wysłany: 2016-09-27, 11:36   

Jurku odnoszę się do tylko do faktów i wypowiedzi nie jednej tylko trzech ... które miały miejsce w tym temacie na Forum. Stąd moje obawy i pytanie Nic więcej.

Andrzej napisał/a:
Może warto byłoby wypełnić deklaracje członkowską, wstąpić do Klubu i opłacic składkę kolego?

WojtekO napisał/a:
Myślę, że Andrzej prosto z mostu bez owijania zasugerował podjęcie męskiej decyzji budowania struktur klubowych :-D

Jacko napisał/a:
Janusz napisał/a:
A tak prościej to wystarczy przyjść na zebranie i powiedzieć chcę być członkiem klubu albo
chcę być sympatykiem :-D

Skoro tak mnie wszyscy napierają :roll:

Janusz 

Wysłany: 2016-09-27, 13:32   

piotro napisał/a:
Stąd moje obawy i pytanie Nic więcej.

Z tymi obawami to kolega przesadził a Jacka nikt za rękaw nie szarpał.

WojtekO 
Administrator

Wysłany: 2016-09-27, 18:26   

piotro napisał/a:
[...] składanie podpisów zobowiązań i deklaracji jest mi obce "duchowo" :-) ... [...] druga połówka nie jest "rowerowa"
Widzę tu sprzeczność :-P A tak serio to utrzymanie prowadzenie jakiejkolwiek działalności społecznej wiąże się z wydatkami np. opłata serwera na forum, jakaś kawa, ciastko itp. itd. Im więcej osób wrzuci jakiś grosz do skarbonki tym mniej będzie to obciążać innych lub będzie na stać na np. postawienie lepszej strony internetowej, lepszy serwer. Wygodniej żyć bez zobowiązań w związkach ostatnio modnych. Wszyscy są mile widziani Piotrze w naszym gronie czy na wyjazdach, czy na forum, ale jednocześnie zapraszamy do współtworzenia KRM :-D

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2016-09-27, 19:17   

piotro napisał/a:
Jurku odnoszę się do tylko do faktów i wypowiedzi nie jednej tylko trzech ... które miały miejsce w tym temacie na Forum. Stąd moje obawy i pytanie Nic więcej.

Andrzej napisał/a:
Może warto byłoby wypełnić deklaracje członkowską, wstąpić do Klubu i opłacic składkę kolego?

WojtekO napisał/a:
Myślę, że Andrzej prosto z mostu bez owijania zasugerował podjęcie męskiej decyzji budowania struktur klubowych :-D

Jacko napisał/a:
Janusz napisał/a:
A tak prościej to wystarczy przyjść na zebranie i powiedzieć chcę być członkiem klubu albo

Będę upierdliwy ;-) I gdzie tu jest mowa o uzależnieniu jeżdżenia z nami od deklaracji, składek, itp? :-P

Jacko 

Wysłany: 2016-09-27, 20:19   

Jurek S napisał/a:
piotro napisał/a:

Andrzej napisał/a:

WojtekO napisał/a:

Jacko napisał/a:
Janusz napisał/a:

Będę upierdliwy ;-) I gdzie tu jest mowa o uzależnieniu jeżdżenia z nami od deklaracji, składek, itp?

Ale aferę rozkręciłem :lol:

Aika 

Wysłany: 2016-09-27, 20:26   

Jacko napisał/a:
Ale aferę rozkręciłem :lol:

Aferzysta jeden, odkręcaj teraz :mrgreen:

A tak w ogóle to nikt nikogo nie atakuje deklaracją Piotrze. Każdy ma wolny wybór i nie twórzmy historii tu gdzie jej nie ma :-P

Jacko 

Wysłany: 2016-09-27, 20:28   

Aika napisał/a:
Aferzysta jeden, odkręcaj teraz :mrgreen:

Hahahaha...... :roll: :evil: :oops: :lol: :mrgreen: :-D

piotro 
Piotr O.

Wysłany: 2016-09-27, 20:59   

Ja zadałem tylko jedno pytanie i dostałem odpowiedź - za co raz podziękowałem, po raz drugi więc stawiam kropkę. Pozostałe rozwijanie tematu i insynuacje w stosunku do mnie poprzez wkładanie słów których nie ja napisałem jest bardzo niemiłe Na przyszłość więc nie będę zadawał pytań bo jak widzę ludzie ostatnio chyba nie dokładnie słuchają a potem jak ktoś z boku o coś spyta to jest z lekka "atakowany" Ale żeby nie było dalszego ciągnięcia tematu to moje osobiste refleksje więc proszę nie róbcie znowu z mojego zdania "wypracowania" i nie ciągnijcie mnie za słówka zwłaszcza jeśli chodzi o rodzinę Jeżeli będę widział informację na facebooku że coś szykujecie i nie będzie napisane że tylko dla klubowiczów rozumiem że można dojechać i tego się trzymam Pozdrawiam wszystkich

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2016-09-27, 21:11   

Piotrze Ty nie tylko zadawałeś pytanie, ale stawiałeś nieuprawnione tezy. Więc trochę rzetelności w ocenie tego co piszesz oczekiwałbym. Napiszę jeszcze raz. Nie robiliśmy do tej pory żadnych rozgraniczeń co do naszych wyjazdów. Były one zawsze dostępne dla wszystkich uczestników forum. I nikt nikogo nie pytał o deklaracje, składki itp. Wyjazdy stricte klubowe, o ile będą, będą organizowane w inny sposób.

piotro 
Piotr O.

Wysłany: 2016-09-27, 21:49   

Ja postawiłem kropkę Resztę pozostawiam bez komentarza

Andrzej

Wysłany: 2016-09-28, 16:31   

A co tutaj sie tak jakoś nieprzyjemnie zrobiło? :shock:

Odpowiedz do tematu