FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)  Strona Główna FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)
NIE TYLKO ROWEROWĄ ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
25 czerwca Lubartów.
Autor Wiadomość
Andrzej

Wysłany: 2017-06-12, 21:38   

Naina napisał/a:
No Chłopaki kusicie, kusicie. Jakby co to zaopiekujecie się Kobietą Nr 1 męża mego, który mi się biesi i jechać nie chce? :cry:

Czego nie chce??

Bedzie faajnie..

Rado 

Wysłany: 2017-06-13, 06:46   

Naina napisał/a:
No Chłopaki kusicie, kusicie. Jakby co to zaopiekujecie się Kobietą Nr 1 męża mego, który mi się biesi i jechać nie chce? :cry:

Ależ oczywiście :)

WojtekO 
Administrator

Wysłany: 2017-06-13, 08:05   

Naina napisał/a:

Mareczku zabierz tą nową kobietą nr 2 na cienkich oponach do Lubartowa. A my się oczywiście zaopiekujemy nr 1 :mrgreen: To pisałem jaWojtek :mrgreen:

Naina 
Naina

Wysłany: 2017-06-14, 07:29   

Cytat:
Mareczku zabierz tą nową kobietą nr 2
Słuszna uwaga - już wiecie z kim przegrywam... ;-)

piotrf 
Kali, prawie wykluczony

Wysłany: 2017-06-14, 09:08   

Znaczy na następnej wycieczce z Bobrówką w planie Marek przedstawia nr 2 :mrgreen: . Trzeba będzie jakąś specjalną trasę wykombinować :-D .

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2017-06-14, 20:37   

No dobra, przekonaliście mnie :mrgreen: Ale nie jedźmy tą nudną trasą spod Biedronki. Mam fajną trasę ok 29 km. Zaraz założę temat w naszym dziale - Wyjazd na święto roweru. :-P
http://forum.krmaksimum.p...php?p=3226#3226

damian.s

Wysłany: 2017-06-14, 23:17   

Jurku - aż tak silny masz opór, żeby podłączyć się do wyjazdu wspólnej grupy Maksimum - RL która zaczęła się tutaj tworzyć, że wrzucasz drugi wyjazd pół godziny później i 500 metrów obok? ;) Przecież można było się zapytać czy jest opcja wyjazdu pół godziny później, myślę że nie byłoby najmniejszego problemu, a i o trasie dojazdu też można by rozmawiać.

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2017-06-15, 06:33   

damian.s napisał/a:
Przecież można było się zapytać czy jest opcja wyjazdu pół godziny później, myślę że nie byłoby najmniejszego problemu, a i o trasie dojazdu też można by rozmawiać.

Nie ma problemu Damianie. Przyjeżdżajcie na 9.30 na Spółdzielczości Pracy. :-D No i będziemy robić opcję z Mszą św. Zapraszamy :-D

Rado 

Wysłany: 2017-06-15, 18:39   

damian.s napisał/a:
Jurku - aż tak silny masz opór, żeby podłączyć się do wyjazdu wspólnej grupy Maksimum - RL która zaczęła się tutaj tworzyć, że wrzucasz drugi wyjazd pół godziny później i 500 metrów obok? ;) Przecież można było się zapytać czy jest opcja wyjazdu pół godziny później, myślę że nie byłoby najmniejszego problemu, a i o trasie dojazdu też można by rozmawiać.

Brawo Damian.
Reszty nie skomentuję...

Noorbi

Wysłany: 2017-06-15, 19:47   

Jurek. A nie lepiej na mszę na 7.00 a później z RL na luzaku pokręcić?

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2017-06-15, 20:04   

Drodzy moi koledzy z RL, o nas nie musicie się martwić. :mrgreen:
Jeżeli już to zaproponujcie naszym wspólnym znajomym z RL Mszę św.
A tak na marginesie widzę, że ciągle nie możecie sie uwolnić od syndromu Jurka S :-P (vide wasze podpisy w stopce )

Mariobiker 

Wysłany: 2017-06-15, 20:04   

Jurek S napisał/a:

Nie ma problemu Damianie. Przyjeżdżajcie na 9.30 na Spółdzielczości Pracy. :-D No i będziemy robić opcję z Mszą św. Zapraszamy :-D

Oj widzę, że "Ojciec Dyrektor" strasznie boi się integracji. Pytanie czemu :?: :?: :?:
Jurku wyluzuj bo nie potrzebne się napinasz a w pewnym wieku to może być niezdrowe :-P jeśli aż tak strasznie się nas lękasz to weź wiadro święconej wody - powinno wystarczyć :mrgreen:

Mariobiker 

Wysłany: 2017-06-15, 20:17   

Jurek S napisał/a:
Jeżeli już to zaproponujcie naszym wspólnym znajomym z RL Mszę św.

Jurku to w co ktoś wierzy i jak to okazuje jest sprawą bardzo osobistą i jestem bardzo daleki od wnikania w takie sprawy.

Rado 

Wysłany: 2017-06-15, 20:29   

Jurek S napisał/a:
vide wasze podpisy w stopce

Jurku, na taką stopkę sam bym nie wpadł, Ty byłeś dla mnie inspiracją :D bo przecież masz taką stopkę na forum Rowerowego Lublina (oczywiście z innym odnośnikiem) :P
Żeby nie było OT - rower powinien nas łączyć.

Andrzej

Wysłany: 2017-06-15, 20:50   

Mariobiker napisał/a:
Jurek S napisał/a:

Oj widzę, że "Ojciec Dyrektor" strasznie boi się integracji. Pytanie czemu :?: :?: :?:
Jurku wyluzuj bo nie potrzebne się napinasz a w pewnym wieku to może być niezdrowe :-P jeśli aż tak strasznie się nas lękasz to weź wiadro święconej wody - powinno wystarczyć :mrgreen:

Kolego, nie obrażaj, chcesz integracji, to integrujmy się - ale z poszanowaniem wartości, które wyznajemy.. Proszę - obwieść wartości swoje - znajdziemy jakiś wspólny punkt zaczepienia.
A jeśli uważasz, że Jerzy źle coś napisał w sprawie niedzielnej mszy świętej - wyjaśnij co było złego.

Odpowiedz do tematu