FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)  Strona Główna FORUM ROWEROWE LUDZI Z PASJĄ :)
NIE TYLKO ROWEROWĄ ;)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
04.05.2019, godz.8.15, Makro
Autor Wiadomość
Jurek S
Administrator

Wysłany: 2019-04-30, 08:31   04.05.2019, godz.8.15, Makro

Stowarzyszenie Turystyki Aktywnej „Nad Wieprzem” zaprasza 4 maja 2019 do Ośrodka Rekreacyjnego w Jaszczowie wszystkich fanów rajdów rowerowych.
Wybieram się na to wydarzenie bo w planie mają wejście na teren, a może i do pałacu w Łańcuchowie. Tyle razy tamtędy przejeżdżaliśmy, ale mogliśmy popatrzeć tylko przez dziurkę od klucza w bramie wjazdowej. :-P Teraz będzie okazja zajrzeć do środka.
Impreza startuje o godz. 10.00 i stąd wyjazd o 8.15. Do przejechania mamy 27,5km, myślę że zdążymy. Całość trasy to 63km. W zależności od czasu i kondycji możemy jeszcze z nimi zajechać do Ciechanowa do parku linowego.

Zapraszam

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2019-05-03, 14:30   

Gdyby ktoś jednak się zdecydował (jadę z Anetką) to odjeżdżamy punktualnie o 8.15 :-D

zremek 
Remek

Wysłany: 2019-05-03, 17:28   

Niestety mi jutro wypadła druga zmiana.Pozdrawiam.Życzę udanej imprezy

Jurek S
Administrator

Wysłany: 2019-05-04, 15:22   

Ależ jestem zadowolony z dzisiejszego wyjazdu. Już w Mełgwi gdzie stanęliśmy przy kościele na małego pit stopa podeszła do nas pani i zaproponowała, żebyśmy weszli do świątyni, a ona opowie nam o jej historii, jak również samej Mełgwi. Z czego oczywiście skorzystaliśmy. Z Jaszczowa gdzie była zbiórka rajdu pojechaliśmy do Łańcuchowa. Pan Andrzej Kita, właściciel całej posiadłości bardzo ciekawie przedstawił nam o historię pałacu i tej miejscowości. Dla koneserów architektury pewna gratka bo ten pałac jest jednym z dwóch na Lubelszczyźnie (drugi w Nałęczowie) wykonanych w stylu zakopiańskim. (ale murowany) Zobaczcie zresztą na zdjęciach. Drugim punktem programu było zwiedzanie miejscowego kościoła. Tyle razy tamtędy przejeżdżaliśmy, a nie wiedziałem, że ukrywa takie skarby. Mówił o nich bardzo zajmująco proboszcz, który wykonał kawał dobrej roboty przy remoncie. Już wkrótce wróci do kościoła najważniejsza relikwia/zabytek obraz Matki Boskiej Zwycięskiej pochodzący z pierwszego drewnianego kościoła z XVII w. Wybierzemy się tam wtedy. Rozpisałem się trochę, a naprawdę dużo się działo.
No i na koniec dopiszę (co już widziałem na FB): "Już wielu poległo na prognozach pogody." Teraz też słyszałem takie teksty, że za zimno, że wiatr, że deszcz i inne dyrdymały więc nie pojadę. A pogoda była idealna na wycieczkę rowerową.
Zdjęcia za moment
https://photos.app.goo.gl/syKNanFs2DChTC3u9

Aika 

Wysłany: 2019-05-04, 18:42   

No nareszcie się ruszyłam i od razu takie wow :roll: Bardzo udana wycieczka, pouczająca (a jakże) i w fajnym towarzystwie. Należy zaznaczyć, że była to moja życiówka w tym roku :mrgreen: :shock: :mrgreen: dzięki i do następnego

Piotrek777

Wysłany: 2019-05-04, 21:18   

Dzięki wszystkim za miłe towarzystwo i udaną wycieczkę, była jeszcze propozycja wydłużenia trasy do Piask i wypad na słynne flaki, ale nikt się nie skusił i Artek pojechał sam. Ja nie spóźniłem się do pracy i udało mi się przespać jeszcze godzinkę przed dyżurem, pozdrawiam i do zobaczenia :mrgreen:

Odpowiedz do tematu